pondělí 2. října 2017

Babí léto

Víkend se nesl v náladě, která byla vyvolána nejspíš tím fantastickým babím létem venku. Uvolněnost, slunce, příroda, svoboda. Spousta lidí byla na houbách, spousta lítala venku, všichni kolem se usmívali, nikdo nic neřešil. Bylo opravdu úžasné počasí, myslím, že každý si to užíval po svém.


Já shodila okovy, které mě dost táhly ke dnu za posledních pár dnů a ve chvíli, kdy jsem to udělala, ze mě něco spadlo


Najednou se vytáhly koutky úst a já se začala usmívat. K jakémusi "prozření" přispěl i sobotní workshop s Jaro Pávkem, kdy jsem si z jeho slov určených k nám - žákům, vzala veliké ponaučení a veliké pochopení. Zase takový ten nějaký AHA moment, kdy si pár dnů nevíte rady, najednou k vám někdo přijde a ejhle - všechno vyřešeno. Krásná slova, krásná motivace, příjemná společnost a to nejlepší, co jsem si odnesla (!!!) - neuvěřitelné uvolnění beder, na kterých jsem poslední dny měla naloženo asi přespříliš, protože bolest byla veliká.

Výlet na kole druhý den v tomto krásném počasí taky udělal svoje. Den, kdy jsem přestala dupat do pedálů a pustila brzdy... Nechala všechno plynout bez toho, aniž bych svírala půlky strachem "CO, PROBOHA, PŘIJDE ZASE ZÍTRA, POZÍTŘÍ, POPOZÍTŘÍ." Takové prozření, že ne vždycky je nutné mít všechny věci nějak nalajnovaný. 

Pevně věřím, že jste načerpali ze slunce maximum, co to šlo a s chutí a radostí se pustili do práce v pondělí. Já dnes s mottem "Všechno, co se děje, se děje z nějakého důvodu". 

Tak, ať se daří nejen v pondělí, ale celý zbytek týdne!Žádné komentáře:

Okomentovat

Imunita

Každý, ale každý rok v této době řeším to samé - koutky u lehce atopické Terezky, opary u nás všech, lehké nachlazení u dětí (zvláštní, že j...